“Wij werken aan ontwikkeling”

Sport en bewegen

Bewegen en hier plezier aan beleven vinden wij belangrijk. Elke groep krijgt twee keer per week bewegingsonderwijs, gegeven door een vakleerkracht. Daarnaast zijn wij ook een Gezonde School

Bewegingsonderwijs

Standaard bewegingsonderwijs

Door twee keer per week bewegingsonderwijs te geven zorgen wij ervoor dat alle leerlingen bepaalde basisvaardigheden leren. Deze vaardigheden zorgen dat ze thuis, op school en in hun omgeving mee kunnen doen aan verschillende spel- en bewegingsactiviteiten. 

Zwemles

In de school is een zwembad aanwezig waar de kleuters één keer per week zwemles krijgen. Deze zwemlessen worden naast het normale bewegingsonderwijs gegeven. Met deze zwemlessen willen we dat de leerlingen plezier beleven en genieten van alle activiteiten in het water (watervrij maken, kennis maken met een vorm van vrijetijdsbesteding). Als het mogelijk is willen we de leerlingen ook de zwemslagen aanleren. 

Stichting Special Heroes

We werken samen met de stichting Special Heroes. Via deze organisatie maken de kinderen binnen speciale onderwijs kennis met verschillende sporten en worden ze aangemoedigd om te gaan sporten bij een sportvereniging. 

Gezonde School

Onze school is een Gezonde School. Wij hebben het themacertificaat sport en bewegen. Door verschillende activiteiten aan te bieden moedigen wij een actieve en gezonde levensstijl aan bij onze leerlingen. 

We organiseren jaarlijks een sportdag, Koningspelen, themafeesten en verschillende sportclinics. Ook doen we dagelijks mee aan de Daily Mile. Met de Daily Mile krijgen de kinderen een extra kwartiertje bewegen. De leerlingen en de leerkrachten halen samen een frisse neus door buiten een of meerdere rondjes te lopen. De leerlingen zijn actief bezig en we merken dat dit een positieve invloed heeft.

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies