“Wij werken aan ontwikkeling”

Kennismaken en rondleiding

Wat fijn dat je interesse hebt in onze school! Op onze website is veel informatie te vinden om je een goed beeld te geven van onze school. Mocht je toch nog vragen hebben, vul dan gerust ons contactformulier in. 

Ben je geïnteresseerd in onze school? Je bent van harte welkom om te komen kijken op de W.A. van Lieflandschool. Kom gerust langs voor een vrijblijvend gesprek en een rondleiding. Zo heb je tijd om de sfeer te proeven en om vragen te stellen. Na de rondleiding kun je rustig een beslissing nemen over de schoolkeuze. 

Wil je kennis komen maken? Maak dan een afspraak via telefoonnummer 050 3210488 of vul het contactformulier in op de website. 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies