“Wij werken aan ontwikkeling”

Sociaal-emotionele ontwikkeling

Op onze school is de sociaal-emotionele ontwikkeling van onze leerlingen erg belangrijk. Hierbij willen wij graag dat de leerlingen zich in zoveel mogelijk verschillende situaties in de samenleving kunnen redden. 

Sociale vaardigheden worden zowel één op één als in de groep aangeboden. Dit hangt af van de leerlingen zelf al kunnen en of ze specifiek nog ergens hulp bij nodig hebben. Voor het leren van sociale vaardigheden maken we gebruik van de methode Vreedzame School

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies