“Wij werken aan ontwikkeling”

Godsdienst- en vormingsonderwijs

Onze school is een openbare basisschool voor speciaal onderwijs. In de wet staat dat wij op onze school lessen godsdienstonderwijs of vormingsonderwijs geven wanneer ouders daarom vragen. 

Wij geven godsdienstonderwijs en vormingsonderwijs binnen de schooltijden, maar dit valt niet onder de verantwoordelijkheid van onze school. Deze lessen zijn aanvullend op de aandacht die wij als school besteden aan geestelijke stromingen en burgerschapsvorming. 

De wekelijkse lessen vormingsonderwijs van drie kwartier worden verzorgd door een bevoegde vakdocent van een bepaalde levensbeschouwelijke richting. U kunt kiezen voor boeddhistisch, hindoeïstisch, humanistisch, islamitisch, katholiek of protestants-christelijk vormingsonderwijs.  

Als ouders van zeven of meer leerlingen interesse hebben in vormingsonderwijs, vragen wij deze lessen aan bij de organisatie die het vormingsonderwijs op de openbare basisscholen verzorgt. Hier zijn voor u of voor onze school geen kosten aan verbonden. Meer informatie is te lezen op de website over vormingsonderwijs

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies